Jag drömmer mig bort. Nu är det bara 6 veckor tills vi åker till Mallorca för vår kurs Mental Klarhet. Längtar sååååå mycket.

Vi kommer passa på att ta med alla barnen och barnvakt också. Ska bli jättekul. Har inte varit ute och rest alls de senaste 2 åren. Sist var just Mallorca 2016 när jag var gravid med lillan och vi höll en kurs på just Cal Reiet. Alltså dit vi ska nu också.






ÄLSKAR detta magiska ställe. Kolla in deras hemsida så förstår du:-) Calreiet.com
Vi har bara några enstaka platser kvar, är du sugen på att följa med så skicka mig ett mail på karin@lifevision.se
Vi har även samma kurs i Båstad i September. Då håller vi till på bästa Hahn´s House. Exklusivt ställe med en fantastiskt atmosfär. Kommer också bli riktigt riktigt bra.

Under båda kurserna kommer hälsa att gå som en röd tråd, som under alla våra kursen. Vi har morgonträning ihop och serverar bara bra, hälsosam och fantastisk god mat.
Innehållet i själva kursen handlar om det mentala; personlig utveckling, framgång och ledarskap. Läs gärna mer i inbjudan HÄR.
Fler Inlägg
2026-03-13
Magiskt yogaretreat på Mallorca
Ljuvlig resa som fyllde på kropp & själ - en fantastisk kraftplats bland bergen…
2026-03-04
Din kropp är unik – men grunderna för hälsa är desamma
Vi pratar mycket om optimering och biohacking. Men sanningen är att många av…
2026-03-01
Magen, maten & motivationen
Känner du dig ur fas? Här får du tips för att stötta magen och hitta tillbaka…









